Připojte se ke zkušenému lídrovi v devizovém obchodování

Jsme respektovanou finanční institucí se specializací na směnu deviz a zahraniční platební styk. Naše služby jsou základním kamenem pro podniky, které se pohybují na mezinárodním trhu.

Poskytujeme prvotřídní finanční služby a pomáháme našim klientům dosahovat svých cílů v globálním obchodním prostředí. 

Představte si svět, kde Vám Vaše obchodní dovednosti, finanční intuice a vlastní kontakty zajišťují významné výdělky, staví Vás do centra finančního dění a umožňují Vám být úspěšný. Takový svět je kolem nás. 

Zajímáte se o finanční svět?

Poznejte prostředí, kde Vaše schopnosti a intuice nejsou jen cestou k výjimečným výdělkům, ale také k získání respektu a stabilního zázemí u ryze české finanční instituce. Pro firemní klientelu spolu vyřešíme nákup nebo prodej devizových prostředků, postaráme se o jejich zahraniční platby, a zajistíme je proti kurzovému riziku.

Máte zkušenosti s obchodem a umíte jednat s firemním zákazníkem?

Citfin stojí o to se s Vámi spojit a umožnit Vám a Vašim zákazníkům používat jednoduchá a efektivní řešení.

Jste finančním profesionálem?

Hledáte produkty a služby, které byste mohli nabídnout? Na produktu Citfin není nic složitého. Finanční efekt pro klienta je okamžitý, spokojenost instantní a rychlost a spolehlivost samozřejmá. Rozsah produktu zvládnete začlenit do své nabídky hned.

Získejte respekt a stabilní zázemí!

Jsme respektovanou finanční institucí se specializací na směnu deviz a zahraniční platební styk. Dbáme na kvalitní a profesionální komunikaci. Klient je pro nás na prvním místě a nechceme ho zklamat. Společně musíme respektovat daná pravidla a nacházet vhodná řešení v situacích, které mohou nastat.

Nabídněte svým klientům jistotu!

Vaši klienti mohou získat jednoduchá a efektivní řešení pro svůj zahraniční obchod. Podpoříme Vás, protože nám na Vašem úspěchu záleží.

Získejte další výdělky!

Společně najdeme synergii a oboustranně vyhovující způsob spolupráce. Vy získáte další výdělky. Podpoříme Vás, protože nám na Vašem úspěchu záleží.

Jsme vám sympatičtí? Zkuste to s námi.

Napište nám.

Zavolejte nám.

Domluvíme vyhovující způsob spolupráce.

Podpoříme Vás nejen finančně.

Svět Citfin bude i Váš.

Volejte zdarma, pište kdykoliv

    Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých poskytovaných osobních údajů. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Tyto údaje poskytuji společnosti Citfin, spořitelní družstvo a Citfin – Finanční trhy, a.s. výhradně za účelem obchodní spolupráce, a to na dobu do případného podpisu obchodní smlouvy o spolupráci. Kdykoli budete moci požádat společnost Citfin, spořitelní družstvo a Citfin – Finanční trhy, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.