Etická linka Citfin – Politika ochrany oznamovatelů

Vaše zpětná vazba a důvěra jsou pro nás klíčové. Z tohoto důvodu jsme zavedli program pro ochranu oznamovatelů, který umožňuje bezpečné a anonymní hlášení případných porušení právních předpisů nebo jiných závažných situací souvisejících s aktivitami společnosti Citfin. Tento systém je přístupný jak našim zaměstnancům, tak i externím subjektům, jako jsou obchodní partneři.

Je důležité zdůraznit, že tento program není určen pro řešení stížností na naše produkty. Pro tyto účely prosím použijte kontaktní formulář „Poslat zprávu“ nebo nás kontaktujte přes e-mail na adrese info@citfin.cz.

Srdcem programu ochrany oznamovatelů je etická linka spravovaná společností BDO Audit s.r.o., IČO 45314381. Přes poskytnutý odkaz můžete bezpečně nahlásit problém anonymně, nebo sledovat postup již podaného hlášení. Samozřejmě, existuje také možnost podat oznámení neanonymně, což může usnadnit jeho řešení.

Další informace o tom, kdo a co může nahlásit, postupu vyřizování těchto hlášení a ochraně vašich osobních údajů naleznete v naší Politice ochrany oznamovatelů.