Zafixujte si kurz ještě před koncem roku!

Jste si jisti, že letos dosáhnete svých očekávaných zisků z podnikání? A co příští rok?

Neponechejte vývoj kurzu náhodě a zajistěte si pevný devizový kurz klidně až na dva roky dopředu. Vyplatí se to!

  • Termínových obchodů umíme několik druhů. Vyberete si přesně podle svých potřeb.
  • Vypořádání termínových obchodů se vám přizpůsobí. Nemusíte čekat až na konečné datum jeho vypořádání. Měnovým Swapem ho dokážeme posunout na dříve nebo i na později.
  • Zafixujeme vám částky už od 10 000 EUR nebo 10 000 USD. Nabídneme vám možnost využití treasury linky.

Navíc máme pro 3 klienty s nejvýhodněji uzavřeným Forwardem připravený karton skvělého červeného vína Rioja, Ruiz de Vinaspre, Reserva 2009! Na oslavu z dobře uzavřeného obchodu budete mít samozřejmě čas a klid. Vývoj směnného kurzu totiž za vás pohlídá právě Forward.

Pokud do 31. 12. 2019 uzavřete v Citfin devizový Forward na měnovém páru s účastí CZK (např. EUR/CZK, USD/CZK, PLN/CZK apod.), budete automaticky zařazeni do soutěže o karton (6 lahví) španělského červeného vína Rioja.

Všechny takto uzavřené devizové Forwardy, respektive jejich forwardový kurz, budeme poměřovat s aktuálními středovými kurzy přesně v poledne 2. 1. 2020. A tři nejziskověji realizované forwardové kurzy radostně oceníme kartonem vína!

Pro bližší informace o devizových Forwardech nebo podmínkách soutěže kontaktujte Citfin obchodní oddělení na telefonním čísle +420 234 092 011.

Přejeme vám mnoho štěstí a příznivý směnný kurz!

Citfin