Rozšířili jsme službu Hlídání kurzu přes SMS

Neustále se zvyšuje potřeba našich klientů mít aktuální informace o směnném kurzu stále po ruce. Proto jsme podstatně rozšířili využití naší služby Hlídání kurzu přes SMS.

Hlídání kurzu přes SMS můžete využít dvojím způsobem.

Přesně víte, jaký kurz vás zajímá a chcete, aby vám přišla SMS v momentě, kdy dosáhneme této hodnoty. V takovém případě si můžete vybrat buď úroveň kurzu, která vám vyhovuje a kterou požadujete, takové hranici říkáme TAKE PROFIT. Další variantou je informační SMS při dosažení nejhoršího, ale stále ještě akceptovatelného, kurzu, tzv. STOP LOSS.

Pokud si tuto službu objednáte, získáte nově možnost zvolit si termín, kdy chcete během dne dostávat SMS kurz, který vás zajímá. Na výběr máte časy 9:15, 11:45 a 15:00 hod. Můžete si zvolit jeden, dva nebo hned všechny tři časy. Dále si můžete nastavit dny v týdnu, kdy chcete SMS dostávat. Opět si lze zvolit jeden až pět pracovních dní v týdnu.

Služba je určena pro firmy či podnikatele. Pro její aktivaci stačí jen zavolat k nám na obchodní oddělení na tel: 234 092 011 nebo na dealing na tel: 234 092 020.

S námi máte kurz v kapse.

Citfin