Nové Všeobecné obchodní podmínky

Vážení klienti,

 

dnem 1. 3. 2019 vstoupí v platnost nové Všeobecné obchodní podmínky obou společností Citfin.

Změna obchodních podmínek spočívá v rozšíření Směny online. Nově je možné realizovat Směnu online i v měnách RON a HUF u Citfin – Finanční trhy, a.s. i u Citfin, spořitelní družstvo. Dále jsme pro vás zavedli u Citfin, spořitelního družstva i novou měnu CNY, ve které můžete provádět směnu a bezhotovostní platební styk. Současně bychom vás rádi upozornili, že Samostatné účty Citfin – Finanční trhy, a.s. jsou určeny pouze pro přijímání bezhotovostních vkladů. A stejně tak i Citfin, spořitelní družstvo nebude již přijímat hotovostní vklady prostřednictvím Sběrných účtů. Sběrné účty budou sloužit pouze pro přijímání bezhotovostních vkladů.

S novými Všeobecnými obchodními podmínkami se můžete seznámit na našich webových stránkách, konkrétně formou revizí, kde jsou veškeré změny vyznačeny červeně:

Nové Všeobecné obchodní podmínky máte ze zákona právo před plánovaným datem účinnosti, tj. 1. 3. 2019 písemně odmítnout, což se považuje automaticky za výpověď smlouvy. Pokud nové Všeobecné obchodní podmínky do uvedeného data písemně neodmítnete, budeme je považovat za vámi přijaté.

V případě svých otázek kontaktujte obchodní oddělení na tel. čísle + 420 234 092 011.