Potřebuji výhodně nakoupit, nebo prodat cizí měnu

Situace, kterou potřebuji vyřešit

Dovážím zboží ze zahraničí a prodávám ho na českém trhu.

Několikrát měsíčně hradím svým zahraničním dodavatelům za faktury v různých měnách.

Mám pouze korunový účet v bance a z něj faktury proplácím zadáním zahraničního platebního příkazu.

U převodu peněz z korunového účtu na cizí měnu tak ztrácím několik desítek haléřů. Stejně tak každá platba se mi prodraží v řádu stokorun.

Potřebuji výhodněji směňovat, zlevnit platby do/ze zahraničí a celkově ověřitelně ušetřit.

Jak to řeší jiníJsme velkoobchod s převážně bio zemědělskými komoditami, naší hlavní obchodní komoditou jsou olejnatá semínka v bio kvalitě, které dovážíme převážně z Ruska a Kazachstánu. Zabýváme se importem a exportem i jiných zemědělských komodit. Jsme takovým mostem mezi východem a západem. Platby přijímáme primárně v EUR a výdaje máme v různých měnách, do kterých pak dle potřeby směňujeme. Největší devízou pro nás je výhodný směnný kurz.

Valerij Torejev
jednatel, AGRIWELL s.r.o.Naše společnost AGRIWELL s.r.o. má za sebou několik let skvělých zkušeností s výhodnými směnnými kurzy u Citfin. Již před několika lety jsem zjistil, že u Citfin můžeme ušetřit až několik desítek haléřů na každé směně. A při větších částkách je ten rozdíl opravdu více než patrný. Také bych ocenil jejich poskytovanou zákaznickou podporu, která nám vždy se vším pomůže.

Petr Špaček
Chief Financial Operating Officer, AGRIWELL s.r.o.

Co pro vás a za vás můžeme vyřešit

S námi dosáhnete na výhodnější směnný kurz při nákupu i prodeji deviz. Obchodujeme online na devizovém trhu.

U spotových obchodů nemáme nastaveny žádné minimální objemové limity pro směny. Umožníme vám směnu i opravdu nízkých částek.

Směnné obchody vypořádáme rychle a rovnou za vás zprostředkujeme i zahraniční platby. Poplatky za odchozí zahraniční platby máme nízké, příchozí zahraniční platby jsou zdarma. Navíc vaše platby do zahraničí zrychlíme.

Se stávajícím korunovým účtem si vystačíte. Nebudete potřebovat zakládat žádné nové účty v bance, natož devizové.

 

Volejte zdarma, pište kdykoliv

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny od 8.00 do 17.30 hod.


    Jsem klient Citfin

  Odesláním údajů nám umožňujete zpracování osobních údajů v rozsahu definovaném v dokumentu Informace o zpracování klientských osobních údajů Citfin – Finanční trhy, a.s. a Citfin, spořitelní družstvo. Proti tomuto zpracování vašich osobních údajů můžete kdykoliv vznést námitku zasláním e-mailu na adresu marketing@citfin.cz.

  Může se vám hodit konkrétní řešení, podívejte se

  Směna deviz

  Jste podnikatel nebo společnost obchodující se zahraničím a výhodná směna deviz je přesně to, co potřebujete?
  Na nákup a prodej deviz v Citfin se nevztahují žádné minimální limity. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně.

  U nás máte vždy přehled o tom, co je deviza, jak se pohybují kurzy devizového trhu, kurzy měn online. Kurz euro, kurz dolar, kurz libra a další kurz měn je vám vždy k dispozici.

  Směna deviz online

  Obchodujte kurzy devizového trhu bez nutnosti telefonického kontaktu. Jednoduše si zřiďte v našem internetovém bankovnictví možnost směny online a můžete začít.

  Využívejte kurzy měn online rychle a pohodlně a obchodujte kurz euro online. Zjistěte, co znamená deviza, foreign exchange devizy, aktuální kurz dolaru, aktuální kurz libry a další.

  Zahraniční platby

  Hradíte do zahraničí? Nebo přijímáte devizy v cizí měně?
  Zahraniční platební styk provádíme rychle, levně a bezpečně. Umíme i exotické destinace.

  Naše devizová kalkulačka vám umožní jednoduše spočítat kurzy pro nákup a prodej cizí měny. Směna deviz je doménou našich dealerů. S kurzy měn budete mít vždy přehled o vývoji měn.

  Měnový Order

  Každý poradce říká, buďte efektivní a online, ale kde na to vzít čas? Podnikatelé jsou ve firmě, ve skladu, ve výrobě nebo u zákazníků a jednoduše nestíhají hlídat online vývoj kurzu koruny. Přitom je to klíčová součást každého obchodu. Potřebujete co nejvýhodnější kurz měn?

  Kurz koruny si jednoduše nechte hlídat a zůstaňte v klidu. Měnový Order za vás sám automaticky kurz euro, kurz dolar, kurz libra a další kurz měn pohlídá.