Můžu si počkat na lepší kurz a směnit výhodněji

Situace, kterou potřebuji vyřešit

Nemám čas ani možnost neustále sledovat výkyvy kurzu na trhu, ale chci směnit co nejvýhodněji.

Aktuální směnný kurz mi nevyhovuje a mohu si počkat na výhodnější.  Nijak mě netlačí splatnost faktur.

Kurz na trhu teď není špatný, docela by mi i vyhovoval, ale chtěl bych ještě lepší. Na druhou stranu potřebuji ihned směnit, když se kurz na trhu začne zhoršovat a vývoj půjde proti mým představám.

 

 

Jak to řeší jiníPrague Pride realizuje příchozí platby ze zahraničních grantů a dotací v různých měnách, zejména v eurech a dolarech. Jako nezisková organizace potřebujeme využít doslova každou korunu efektivně, takže zahraniční měny směňujeme do českých korun v nejlepším možném kurzu. V Citfin proto využíváme Měnový Order. Nastavíme si pro nás optimální hranici hlídání kurzu, za který chceme směnit. Jelikož vše funguje automaticky, nemusíme se o nic víc starat.

Radek Miřácký
ekonom, Prague Pride z.s.

Helena Zumr Janů | HD COMMODITY s.r.o.

Naše zboží z 90 % prodáváme zahraniční klientele. Vývoj těchto cen zboží je plně závislý na kurzovém vývoji. Pokud chceme sjednat ten nejvýhodnější kurz, nastavíme si Měnový Order na námi požadovanou hranici, kdy uvedeme částku a časový interval, ve kterém chceme Order uskutečnit a hlídat. Pokud se tímto směrem kurz pohne, systém nám tuto požadovanou částku smění automaticky a my s tím nemáme žádné další starosti.

Helena Zumr Janů
jednatelka, HD COMMODITY s.r.o.

Co pro vás a za vás můžeme vyřešit

Směnný kurz pohlídáme za vás 24 hodin denně, 5 dnů v týdnu. Nemusíte průběžně sledovat devizový trh za účelem profitu či omezení kurzovních ztrát.

Sdělíte nám jen váš závazný požadavek na kurz a vyberete si typ Měnového Orderu. Tím nám dáte pokyn k automatickému nákupu či prodeji měny za vámi požadovaný nebo nejhůře akceptovatelný kurz. Případně nastavíte kombinaci obojího, ať máte jistotu. My pak hlídáme kurz za vás, klidně i rok. Jakmile dojde na trhu k dosažení vašeho požadovaného kurzu, automaticky se provede směna.

Existující Order, který nebyl dosud zrealizován, máte možnost zrušit.

Volejte zdarma, pište kdykoliv

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny od 8.00 do 17.30 hod.


    Jsem klient Citfin

  Odesláním údajů nám umožňujete zpracování osobních údajů v rozsahu definovaném v dokumentu Informace o zpracování klientských osobních údajů Citfin – Finanční trhy, a.s. a Citfin, spořitelní družstvo. Proti tomuto zpracování vašich osobních údajů můžete kdykoliv vznést námitku zasláním e-mailu na adresu marketing@citfin.cz.

  Může se vám hodit, podívejte se

  Měnový Order

  NEZTRÁCET ČAS JE COOL. Nezapomínejte na kurz koruny!

  Každý poradce říká, buďte efektivní a online, ale kde na to vzít čas? Podnikatelé jsou ve firmě, ve skladu, ve výrobě nebo u zákazníků a jednoduše nestíhají hlídat online vývoj kurzu koruny. Přitom je to klíčová součást každého obchodu. Potřebujete co nejvýhodnější kurz měn?

  Kurz koruny si jednoduše nechte hlídat a zůstaňte v klidu. Měnový Order za vás sám automaticky kurz euro, kurz dolar, kurz libra a další kurz měn pohlídá.

  Termínové obchody – Forwardy

  FIXOVAT je CHYTRÉ – nezapomínejte na kurz koruny!

  Fixujte kurz koruny i krátkodobě. Připravujete kalkulace na příští měsíc? Vyhovuje vám dnešní kurz koruny? Celý následující měsíc si zafixujte. Již dnes s námi sjednejte zajištění aktuálního kurzu na měsíc, a to bez zálohy, bez poplatků a výhodně! Pokud řídíte cash-flow firmy a nefixujete směnný kurz koruny, pak vám možná ujíždí vlak i s konkurencí.

  Nakupujete nebo prodáváte cizí měnu a chcete se vyhnout negativním důsledkům kolísání kurzu a potřebujete kurzové zajištění?
  Sjednejte Měnový Forward a zafixujte si forwardový kurz přes aktuální kurz měn až na dva roky dopředu.

  Hlídání kurzu přes SMS

  Potřebujete nezávazně hlídat směnný kurz? Při dosažení vámi požadované hodnoty vám obratem odešleme informativní SMS na váš mobil.

  Nebo chcete mít neustálý přehled o vývoji kurzu? Objednejte si zdarma SMS upozornění až 3x denně, 5 dnů v týdnu. Pohlídáme vám až 27 měnových párů!