BÖLLHOFF, s.r.o.

Zpočátku jsme prováděli zahraniční platby a nakupovali cizí měnu výhradně u bank. Časem jsme však přestali být spokojení s výší bankovních poplatků. Měli jsme pocit, že vyhazujeme peníze oknem. Pak jsme objevili multiměnový účet EASY od Citfin a vydali se novou cestou. Výsledkem byly úspory, kterými jsme byli velmi mile překvapeni. Takto naše společnost ušetří desítky tisíc korun ročně.

Protože jsme firma s mezinárodní působností, potřebujeme nakupovat po celé Evropě i ve světě. EASY umožňuje spravovat pod jedním číslem účtu hned několik měn. Pohodlně a přehledně. Díky této výhodě jsme mohli zrušit několik devizových účtů u tradičních bank, jejichž obsluha nás zbytečně zatěžovala a především, byla nákladná.

U Citfin využíváme i tzv. forwardové obchody, což je opět velmi důležitý instrument. Prostřednictvím forwardu si jednoduše zafixujeme kurz pro všechny známé závazky, které budeme muset v budoucnu, v cizí měně, zaplatit. A nemusíme se obávat ztrát z kurzových výkyvů. Na zajištění u Citfin si cením především jeho flexibility. Forward mohu uzavřít, když to vyhovuje mně. Nemusím čekat až na jeho ukončení a finanční prostředky z něj mohu čerpat i dříve, podle potřeby. Zajištění forwardem je navíc u Citfin snadné, vše lze zařídit jednoduše, po telefonu. Když se pro zajištění rozhodnu dnes, zítra ho od Citfin mám, a to je nesmírně komfortní. Rychlost, profesionalita a osobní přístup, jakého se v bance nedočkáte.

Petr Čížek
jednatel

BÖLLHOFF, s.r.o. info@bollhoff.cz   +420 222 333 444   www.bollhoff.cz

Tento rodinný podnik patří v současnosti k předním světovým výrobcům a prodejcům spojovacích prvků a systémů zpracování, včetně součástí vyrobených na zakázku, montážní techniky i servisu a školení.

Využívané produkty

Směna deviz

Jste podnikatel nebo společnost obchodující se zahraničím a výhodná směna deviz je přesně to, co potřebujete?
Na nákup a prodej deviz v Citfin se nevztahují žádné minimální limity. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně.

U nás máte vždy přehled o tom, co je deviza, jak se pohybují kurzy devizového trhu, kurzy měn online. Kurz euro, kurz dolar, kurz libra a další kurz měn je vám vždy k dispozici.

Více o produktu

Multiměnový účet EASY

Potřebujete ke svému podnikání zahraniční multiměnový účet?

Pak může být devizový účet, vedený až ve 27 měnách vč. kurz euro, kurz dolar, kurz libra atd. tím, co vám významně zjednoduší a zlevní vaše finanční operace.

Více o produktu

Termínové obchody
Forwardy

Úspěšní říkají, že forward je nezbytný

Fixujte kurz koruny i krátkodobě. Připravujete kalkulace na příští měsíc? Vyhovuje vám dnešní kurz koruny? Celý následující měsíc si zafixujte. Již dnes s námi sjednejte zajištění aktuálního kurzu na měsíc, a to bez zálohy, bez poplatků a výhodně! Pokud řídíte cash-flow firmy a nefixujete směnný kurz koruny, pak vám možná ujíždí vlak i s konkurencí.

Nakupujete nebo prodáváte cizí měnu a chcete se vyhnout negativním důsledkům kolísání kurzu a potřebujete kurzové zajištění? Sjednejte Měnový Forward a zafixujte si forwardový kurz přes aktuální kurz měn až na dva roky dopředu.

Více o produktu