BÖLLHOFF, s.r.o.

Zpočátku jsme prováděli zahraniční platby a nakupovali cizí měnu výhradně u bank. Časem jsme však přestali být spokojení s výší bankovních poplatků. Měli jsme pocit, že vyhazujeme peníze oknem. Pak jsme objevili multiměnový účet EASY od Citfin a vydali se novou cestou. Výsledkem byly úspory, kterými jsme byli velmi mile překvapeni. Takto naše společnost ušetří desítky tisíc korun ročně.

Protože jsme firma s mezinárodní působností, potřebujeme nakupovat po celé Evropě i ve světě. EASY umožňuje spravovat pod jedním číslem účtu hned několik měn. Pohodlně a přehledně. Díky této výhodě jsme mohli zrušit několik devizových účtů u tradičních bank, jejichž obsluha nás zbytečně zatěžovala a především, byla nákladná.

U Citfin využíváme i tzv. forwardové obchody, což je nyní, po ukončení intervencí ČNB, opět velmi důležitý instrument. Prostřednictvím forwardu si jednoduše zafixujeme kurz pro všechny známé závazky, které budeme muset v budoucnu, v cizí měně, zaplatit. A nemusíme se obávat ztrát z kurzových výkyvů. Na zajištění u Citfin si cením především jeho flexibility. Forward mohu uzavřít, když to vyhovuje mně. Nemusím čekat až na jeho ukončení a finanční prostředky z něj mohu čerpat i dříve, podle potřeby. Zajištění forwardem je navíc u Citfin snadné, vše lze zařídit jednoduše, po telefonu. Když se pro zajištění rozhodnu dnes, zítra ho od Citfin mám, a to je nesmírně komfortní. Rychlost, profesionalita a osobní přístup, jakého se v bance nedočkáte.

Petr Čížek
jednatel

BÖLLHOFF, s.r.o. info@bollhoff.cz   +420 222 333 444   www.bollhoff.cz

Tento rodinný podnik patří v současnosti k předním světovým výrobcům a prodejcům spojovacích prvků a systémů zpracování, včetně součástí vyrobených na zakázku, montážní techniky i servisu a školení.

Využívané produkty

Směna deviz

Jste podnikatel nebo společnost obchodující se zahraničím a výhodná směna deviz je přesně to, co potřebujete?
Na nákup a prodej deviz v Citfin se nevztahují žádné minimální limity. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně.

Více o produktu

Firemní multiměnový účet EASY

Potřebujete ke svému podnikání zahraniční účet?
Pak může být devizový účet, vedený až ve 30 měnách tím, co vám významně zjednoduší a zlevní vaše finanční operace.

Více o produktu

Termínové obchody

Nakupujete nebo prodáváte cizí měnu a chcete se vyhnout negativním důsledkům kolísání kurzu?
Zafixujte si aktuální kurz až na dva roky dopředu.

Více o produktu