Zajištění kurzového rizika proti nežádoucím výkyvům kurzu

Termínové obchody zafixují devizové kurzy až na dva roky dopředu.

Situace, kterou potřebuji vyřešit

 

Petr Čížek | BÖLLHOFF, s.r.o.

U Citfin využíváme tzv. forwardové obchody, což je velmi důležitý instrument. Prostřednictvím forwardu si jednoduše zafixujeme kurz pro všechny známé závazky, které budeme muset v budoucnu, v cizí měně, zaplatit. Nemusíme se obávat ztrát z kurzových výkyvů. Na zajištění u Citfin si cením především jeho flexibility. Forward mohu uzavřít, když to vyhovuje mně. Nemusím čekat až na jeho ukončení a finanční prostředky z něj mohu čerpat i dříve, podle potřeby.

Petr Čížek
jednatel, BÖLLHOFF, s.r.o.

Radek Maděra | CK Arcadia Air, s.r.o.

Potřebujeme-li zafixovat kurz k cenám našich zájezdů, jednoduše se domluvíme s naším dealerem u Citfin, uzavřeme Forward a počkáme si na vhodný okamžik, kdy daný směnný obchod zrealizujeme. Milý a osobní přístup na Citfin rovněž oceňuji a všem doporučuji.

Radek Maděra
manažer, CK Arcadia Air, s.r.o.

Zajištění měnového rizika za vás můžeme vyřešit

 

 

Termínové obchody
Forwardy

Úspěšní říkají, že forward je nezbytný

Fixujte kurz koruny i krátkodobě. Připravujete kalkulace na příští měsíc? Vyhovuje vám dnešní kurz koruny? Celý následující měsíc si zafixujte. Již dnes s námi sjednejte zajištění aktuálního kurzu na měsíc, a to bez zálohy, bez poplatků a výhodně! Pokud řídíte cash-flow firmy a nefixujete směnný kurz koruny, pak vám možná ujíždí vlak i s konkurencí.

Nakupujete nebo prodáváte cizí měnu a chcete se vyhnout negativním důsledkům kolísání kurzu a potřebujete kurzové zajištění? Sjednejte Měnový Forward a zafixujte si forwardový kurz přes aktuální kurz měn až na dva roky dopředu.

Měnový Order

Každý poradce říká, buďte efektivní a online, ale kde na to vzít čas? Podnikatelé jsou ve firmě, ve skladu, ve výrobě nebo u zákazníků a jednoduše nestíhají hlídat online vývoj kurzu koruny. Přitom je to klíčová součást každého obchodu. Potřebujete co nejvýhodnější kurz měn?

Kurz koruny si jednoduše nechte hlídat a zůstaňte v klidu. Měnový Order za vás sám automaticky kurz euro, kurz dolar, kurz libra a další kurz měn pohlídá.

Volejte zdarma, pište kdykoliv

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny od 8.00 do 17.30 hod.