Green-Swan Pharmaceuticals CR a.s.

Mám za sebou několik let skvělých zkušeností s výhodnými směnnými kurzy u Citfin. Již před několika lety jsem zjistil, že u Citfin můžeme ušetřit až několik haléřů na každém euru. A při větších částkách je ten rozdíl opravdu více než patrný. Navíc analytici společnosti Citfin jsou mi denně k dispozici pro telefonickou konzultaci o aktuálních směnných kurzech a jejich předpokládaném budoucím vývoji.

Protože máme řadu obchodních partnerů po celém světě, jsou dalším důvodem naší spokojenosti s Citfin perfektní služby v oblasti zahraničního platebního styku. Odchozí i příchozí transakce fungují rychle a s minimálními poplatky. Citfin mi tak uspoří solidní prostředky. Cením si osobního přístupu, který mi pomáhá řešit nestandardní problémy bezodkladně. Stačí zvednout telefon a výborně vyškolený a ochotný personál mi vždy pomůže.

Tomáš Brhel
člen dozorčí rady

Green-Swan Pharmaceuticals CR a.s. info@gs.cz   +420 234 032 100   www.gs.cz

Středoevropská společnost zaměřená na vývoj a výrobu léků, zdravotnických prostředků a doplňků stravy, které pomáhají žít zdravější život. Vznikla v roce 1997 ve Velké Británii a z ní následně své sídlo přesunula do Prahy, srdce Evropy. Mezi její nejoblíbenější a nejdoporučovanější přípravky patří GS Condro, GS Merilin, GS Triomen nebo GS Mamavit.

Využívané produkty

Směna deviz

Jste podnikatel nebo společnost obchodující se zahraničím a výhodná směna deviz je přesně to, co potřebujete?
Na nákup a prodej deviz v Citfin se nevztahují žádné minimální limity. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně.

U nás máte vždy přehled o tom, co je deviza, jak se pohybují kurzy devizového trhu, kurzy měn online. Kurz euro, kurz dolar, kurz libra a další kurz měn je vám vždy k dispozici.

Více o produktu

Zahraniční platby

Hradíte do zahraničí? Nebo přijímáte devizy v cizí měně?
Zahraniční platební styk provádíme rychle, levně a bezpečně. Umíme i exotické destinace.

Naše devizová kalkulačka vám umožní jednoduše spočítat kurzy pro nákup a prodej cizí měny. Směna deviz je doménou našich dealerů. S kurz měn budete mít vždy přehled o vývoji měn.

Více o produktu