CK Arcadia Air, s.r.o.

Jako cestovní kancelář zaměřená na exotickou dovolenou denně odesíláme a přijímáme zahraniční platby v USD, ZAR, AUD a dalších měnách, k čemu nám multiměnový účet u Citfin zcela vyhovuje. Vše máme pod jedním číslem účtu a v tom spatřuji velkou výhodu a jednoduchost pro naše obchodní partnery i účetní.

Navíc potřebujeme-li zafixovat kurz k cenám našich zájezdů, jednoduše se domluvíme s naším dealerem u Citfin, uzavřeme Forward a počkáme si na vhodný okamžik, kdy daný směnný obchod zrealizujeme. Milý a osobní přístup na Citfin rovněž oceňuji a všem doporučuji.

Radek Maděra
manažer CK

CK Arcadia Air, s.r.o. office@arcadia-air.com   +420 257 310 609   www.exotickapriroda.cz

CK Arcadia Air organizuje kvalitní exotické dovolené na míru již více než 12 let. Za tuto dobu cestovní kancelář připravila tisíce privátních zájezdů a uspokojila bezpočet náročných zákazníků, toužících objevit dávnou kulturu, či panenskou přírodu exotických zemí.

Využívané produkty

Směna deviz

Jste podnikatel nebo společnost obchodující se zahraničím a výhodná směna deviz je přesně to, co potřebujete?
Na nákup a prodej deviz v Citfin se nevztahují žádné minimální limity. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně.

U nás máte vždy přehled o tom, co je deviza, jak se pohybují kurzy devizového trhu, kurzy měn online. Kurz euro, kurz dolar, kurz libra a další kurz měn je vám vždy k dispozici.

Více o produktu

Zahraniční platby

Hradíte do zahraničí? Nebo přijímáte devizy v cizí měně?
Zahraniční platební styk provádíme rychle, levně a bezpečně. Umíme i exotické destinace.

Naše devizová kalkulačka vám umožní jednoduše spočítat kurzy pro nákup a prodej cizí měny. Směna deviz je doménou našich dealerů. S kurz měn budete mít vždy přehled o vývoji měn.

Více o produktu

Firemní multiměnový účet EASY

Potřebujete ke svému podnikání zahraniční multiměnový účet?
Pak může být devizový účet, vedený až ve 30 měnách vč. kurz euro, kurz dolar, kurz libra atd. tím, co vám významně zjednoduší a zlevní vaše finanční operace.

Více o produktu