Hodil by se mi jediný účet pro všechny měny

Situace, kterou potřebuji vyřešit

Mám zahraniční dodavatele i odběratele. Vlastním hned několik devizových účtů. Provozuji např. e-shop.

Každý měsíc mi přichází spousta drahých plateb v cizích měnách a tyto platby mi např. přes platební brány končí na korunovém účtu. Směny deviz se tak provádějí automaticky a nemůžu ovlivnit směnný kurz.

Nebo zahraniční platby od svých odběratelů směřuji rovnou na devizové účty. Přesto mě následně trápí nevýhodný směnný kurz, vysoké poplatky za příchozí platby a za vedení devizových účtů.

Platím faktury zahraničním odběratelům a jsem nucen cizí měnu následně nakupovat a provádět zahraniční platby. Nechci tratit na směnném kurzu ani na poplatcích.

 

Jak to řeší jiníZabýváme se importem a prodejem sportovního autopříslušenství a doplňků pro tuning. Dovážíme z celého světa od USA až po Japonsko. Proto potřebujeme mít různé měny pod jednou střechou a k tomu nám multiměnový účet u Citfin zcela vyhovuje. Takový komfort mi žádná banka nedokázala poskytnout.

Luděk Roubal
jednatel Escape6 s.r.o.

Petr Čížek | BÖLLHOFF, s.r.o.

Zpočátku jsme prováděli zahraniční platby a nakupovali cizí měnu výhradně u bank. Časem jsme však přestali být spokojení s výší bankovních poplatků. Měli jsme pocit, že vyhazujeme peníze oknem. Pak jsme objevili multiměnový účet EASY od Citfin a vydali se novou cestou. Výsledkem byly úspory, kterými jsme byli velmi mile překvapeni.

Petr Čížek
jednatel BÖLLHOFF, s.r.o.

Co pro vás a za vás můžeme vyřešit

Zdarma vám sjednotíme pod jedno číslo účtu až 30 měn. Vedení Firemního multiměnového účtu EASY je také bez poplatku.

Nabídneme vám vždy výhodný směnný kurz. Vy sami si určujete co, kdy a kolik směníte – buď telefonicky na našem dealingovém oddělení nebo online v internetovém bankovnictví.

Pomůžeme vám zrychlit a zlevnit zahraniční platební styk. První tři odchozí europlatby v měsíci máte zdarma a další jen za 20,60 Kč.

Příchozí zahraniční platby od odběratelů (i z platebních bran) jsou zdarma a lze je jednoduše přesměrovat na Firemní multiměnový účet EASY.

Budete mít možnost propojit internetové bankovnictví s firemním účetnictvím. Tím zpřehledníte i řízení cash-flow vaší firmy.

Volejte zdarma, pište kdykoliv

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny od 8.00 do 17.30 hod.


  Jsem klient

Odesláním údajů nám umožňujete zpracování osobních údajů v rozsahu definovaném v dokumentu Informace o zpracování klientských osobních údajů Citfin – Finanční trhy, a.s. a Citfin, spořitelní družstvo. Proti tomuto zpracování vašich osobních údajů můžete kdykoliv vznést námitku zasláním e-mailu na adresu marketing@citfin.cz.

Může se vám hodit, podívejte se

Firemní multiměnový účet EASY

Neobejdete se u svého podnikání bez devizových plateb?
Pak může být účet, vedený až ve 30 měnách tím, co vám významně zjednoduší a zlevní vaše finanční operace.

Zahraniční platby

Hradíte do zahraničí? Nebo máte příjmy v cizí měně?
Zahraniční platební styk provádíme rychle, levně a bezpečně. Umíme i exotické destinace.

Směna deviz online

Obchodujte samostatně v osmi hlavních světových měnách bez nutnosti telefonického kontaktu.
Zjistěte směnný kurz dolaru či kurz eura online, rychle a pohodlně.