Hodil by se mi jediný devizový účet pro všechny měny

Situace, kterou potřebuji vyřešit

Mám zahraniční dodavatele i odběratele. Vlastním hned několik devizových účtů. Provozuji např. e-shop.

Každý měsíc mi přichází spousta drahých plateb v cizích měnách a tyto devizy mi např. přes platební brány končí na korunovém účtu. Směna deviz se tak provádí automaticky a nemůžu ovlivnit devizový kurz.

Nebo zahraniční platbu od svého odběratele směřuji rovnou na devizový účet. Přesto mě následně trápí nevýhodný směnný kurz, vysoké poplatky za příchozí platby a za vedení devizových účtů.

Platím faktury zahraničním odběratelům a jsem nucen cizí měnu následně nakupovat a provádět zahraniční platby. Nechci tratit na směnném kurzu ani na poplatcích.

 

Jak to řeší jiníZabýváme se importem a prodejem sportovního autopříslušenství a doplňků pro tuning. Dovážíme z celého světa od USA až po Japonsko. Proto potřebujeme mít různé měny pod jednou střechou a k tomu nám multiměnový účet u Citfin zcela vyhovuje. Takový komfort mi žádná banka nedokázala poskytnout.

Luděk Roubal
jednatel, Escape6 s.r.o.

Petr Čížek | BÖLLHOFF, s.r.o.

Zpočátku jsme prováděli zahraniční platby a nakupovali cizí měnu výhradně u bank. Časem jsme však přestali být spokojení s výší bankovních poplatků. Měli jsme pocit, že vyhazujeme peníze oknem. Pak jsme objevili multiměnový účet EASY od Citfin a vydali se novou cestou. Výsledkem byly úspory, kterými jsme byli velmi mile překvapeni.

Petr Čížek
jednatel, BÖLLHOFF, s.r.o.

Co pro vás a za vás můžeme vyřešit

Zdarma vám sjednotíme pod jedno číslo účtu až 28 měn. Firemní multiměnový účet EASY je také a bez poplatku.

Nabídneme vám vždy výhodný směnný kurz. Vy sami si určujete co, kdy a kolik směníte – buď telefonicky na našem dealingovém oddělení nebo online v internetovém bankovnictví.

Pomůžeme vám zrychlit a zlevnit zahraniční platební styk. Europlatby jsou u nás za cenu tuzemských plateb, a to pouze za 2 Kč.

Příchozí zahraniční platby od odběratelů (i z platebních bran) jsou zdarma a lze je jednoduše přesměrovat na Firemní multiměnový účet EASY.

Budete mít možnost propojit internetové bankovnictví s firemním účetnictvím. Tím zpřehledníte i řízení cash-flow vaší firmy.

Volejte zdarma, pište kdykoliv

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny od 8.00 do 17.30 hod.


    Jsem klient Citfin

  Odesláním údajů nám umožňujete zpracování osobních údajů v rozsahu definovaném v dokumentu Informace o zpracování klientských osobních údajů Citfin – Finanční trhy, a.s. a Citfin, spořitelní družstvo. Proti tomuto zpracování vašich osobních údajů můžete kdykoliv vznést námitku zasláním e-mailu na adresu marketing@citfin.cz.

  Může se vám hodit, podívejte se

  Multiměnový účet EASY

  Potřebujete ke svému podnikání zahraniční multiměnový účet?

  Pak může být devizový účet, vedený až ve 27 měnách vč. kurz euro, kurz dolar, kurz libra atd. tím, co vám významně zjednoduší a zlevní vaše finanční operace.

  Zahraniční platby

  Hradíte do zahraničí? Nebo přijímáte devizy v cizí měně?
  Zahraniční platební styk provádíme rychle, levně a bezpečně. Umíme i exotické destinace.

  Naše devizová kalkulačka vám umožní jednoduše spočítat kurzy pro nákup a prodej cizí měny. Směna deviz je doménou našich dealerů. S kurzy měn budete mít vždy přehled o vývoji měn.

  Směna deviz online

  Obchodujte kurzy devizového trhu bez nutnosti telefonického kontaktu. Jednoduše si zřiďte v našem internetovém bankovnictví možnost směny online a můžete začít.

  Využívejte kurzy měn online rychle a pohodlně a obchodujte kurz euro online. Zjistěte, co znamená deviza, foreign exchange devizy, aktuální kurz dolaru, aktuální kurz libry a další.