Hlídání kurzu přes SMS

Potřebujete nezávazně hlídat směnný kurz? Při dosažení vámi požadované hodnoty vám obratem odešleme informativní SMS na váš mobil.

Nebo chcete mít neustálý přehled o vývoji kurzu? Objednejte si zdarma SMS upozornění až 3x denně, 5 dnů v týdnu. Pohlídáme vám až 27 měnových párů!

Výhody hlídání kurzu

Přes SMS

Zašleme vám aktuální kurz až 3x denně, 5 dnů v týdnu. Nebo si určete hranici kurzu a my vám při dosažení požadované hodnoty obratem odešleme informativní SMS na váš mobil.

Kurz 11 měn

Sledujeme nepřetržitě devizové kurzy těchto měn: EUR, USD, PLN, GBP, CHF, CZK, NOK, SEK, HUF, JPY, RON. Samozřejmostí je i 15 hlavních křížových měnových kurzů.

Zdarma

Devizové kurzy za vás hlídáme zdarma každý všední den od 8:00 do 17:30 hod. Šetříme vám čas.

Nezávazně

Nemusíte být ani naším klientem, přesto za vás aktuální kurzy z devizového trhu pohlídáme.

Volejte zdarma, pište kdykoliv

Na infolince jsme vám k dispozici v pracovní dny od 8.00 do 17.30 hod.

Jak to celé funguje

Zavoláte a vyberete si způsob hlídání kurzu dle svých potřeb. Umíme vám pohlídat požadovaný kurz nebo vás jen informovat o aktuálním vývoji na devizovém trhu.

Citfin za vás sleduje vývoj kurzu na devizovém trhu přesně podle požadavku. Klidně až dva měsíce.

Při dosažení vámi požadované hodnoty kurzu vám obratem odešleme informativní SMS na mobil.

Citfin klienti mohou následně volat na Dealing a rovnou realizovat směnu.

Nejste-li naším klientem, kontaktujte Obchod a domluvte si s námi spolupráci.

Dokumenty ke stažení

  Hlídání kurzu přes SMS 854 KB Stáhnout
  Měnový Order | Případová studie 920 KB Stáhnout

Časté dotazy

Ve skutečnosti můžete Hlídání kurzu přes SMS využít dvojím způsobem.

  • Nemáte žádný cílový kurz, kterého chcete dosáhnout, ale je pro vás důležité být průběžně informováni o aktuální hodnotě kurzu. V takovém případě si můžete objednat zasílání pravidelných SMS s kurzem v daný okamžik v časech 9:15, 11:45 a 15:00 hod. Navíc si můžete zvolit libovolné pracovní dny v týdnu, kdy vám tyto SMS budou chodit.
  • Přesně víte, jaký kurz vás zajímá a chcete, aby vám přišla SMS v momentě, kdy dosáhneme této hodnoty. V takovém případě si můžete vybrat buď úroveň kurzu, která vám vyhovuje a kterou požadujete, takové hranici říkáme TAKE PROFIT. Další variantou je informační SMS při dosažení nejhoršího, ale stále ještě akceptovatelného, kurzu, tzv. STOP LOSS. Může být tedy pro vás velmi zajímavý náš Měnový Order.

Měnový Order je královskou disciplínou. Přináší jednoduchost a výjimečnost – pracuje, když vy máte volno. S dealerem nastavíte parametry obchodu a kurz, za který chcete směnit. Jakmile se na trhu váš kurz objeví, třeba jen na vteřinu v noci, obchod se automaticky provede a vy druhý den řešíte pouze vypořádání. Efektivní je Order nastavit před zasedáním ČNB nebo před zveřejněním důležitých zpráv. Podívejte se na Měnový Order podrobněji.

Informaci s kurzem vám můžeme posílat u měn: EUR, USD, PLN, GBP, CHF, NOK, SEK, HUF, JPY, RON, a to vždy proti české koruně. Navíc si lze objednat křížové kurzy bez české koruny. Jedná se o tyto páry: EURUSD, EURPLN, EURGBP, EURCHF, EURRON, EURHUF, EURJPY, EURNOK, EURSEK. Dále USDPLN, USDCHF, USDRON, USDHUF, USDJPY a GBPUSD.

Každý pracovní den až třikrát denně, a to v 9:15, 11:45 a 15:00 hod. Můžete si zvolit jeden nebo třeba všech pět pracovních dní, kdy vám přijde SMS kurz v čase, který jste si zvolili.

Kurz měn, kurz euro, kurz dolar a další kuzy měn, včetně jejich vývoje naleznete přehledně v grafu na našich stránkách. Využít online obchodování můžete z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře bez nutnosti telefonického rozhovoru v našem internetovém bankovnictví.

Zavolejte na Obchod nebo Dealing a službu si objednejte. Nebo nám napište přes náš web.

Naším klientem být nemusíte. Citfin sleduje devizové kurzy pro všechny a zdarma.

Není závazný. Odeslaný kurz na váš mobil je pouze informativní a k ničemu vás nezavazuje.

Pro službu Hlídání kurzu přes SMS sledujeme 27 měnových párů – EUR/CZK, USD/CZK, PLN/CZK, GBP/CZK, CHF/CZK, RON/CZK, HUF/CZK, JPY/CZK, NOK/CZK, SEK/CZK, EUR/USD, EUR/PLN, EUR/GBP, EUR/CHF, EUR/RON, EUR/HUF, EUR/JPY, EUR/NOK, EUR/SEK, USD/PLN, GBP/USD, USD/CHF, USD/RON, USD/HUF, USD/JPY, USD/NOK, USD/SEK.

Jste-li naším klientem, můžete obratem realizovat obchod. Odeslaný kurz v SMS je však informativní. Udává hodnotu směnného kurzu na devizovém trhu přesně v čase, kdy vám SMS přišla na mobil. Proto vám doporučujeme reagovat na došlou SMS bezodkladně, a to zavoláním rovnou na Dealing. Pokud nejste naším klientem, kontaktujte nás a domluvte si spolupráci.