Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. více informací

Informace o zpracování klientských osobních údajů v Citfin

 • Informace o zpracování klientských osobních údajů v Citfin
  21.05.2018 - 15:05

  Informace o zpracování klientských osobních údajů v Citfin

  Vážení klienti,

  s ohledem na změny právních předpisů, týkajících se způsobu a podmínek zpracování osobních údajů, vás informujeme, že Citfin je ode dne 25. 5. 2018 plně připraven zpracovávat osobní údaje subjektů v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679.

  Způsob zpracování osobních údajů v Citfin je detailně popsán v dokumentu Informace o zpracování klientských osobních údajů Citfin – Finanční trhy, a. s. a  Citfin, spořitelní družstvo. Tento dokument je trvale umístěn na našich internetových stránkách v sekci Zpracování osobních údajů.

  Zároveň si vás dovolujeme informovat o nové formě zabezpečené e-mailové komunikace, kterou začneme v Citfin nejpozději v den platnosti nařízení využívat. Abyste v budoucnu byli schopni námi zaslané a zabezpečené dokumenty obsahující osobní údaje v emailu otevřít, je potřeba si na svých PC nainstalovat aplikaci 7-Zip. Zde naleznete Manuál pro instalaci a používání aplikace 7-Zip koncovým uživatelem. Toto řešení jsme vybrali s ohledem na jeho uživatelskou jednoduchost a možnost využití i pro komerční účely zdarma. Pokud používáte jiný (de)komprimační program, ověřte si prosím jeho schopnost otevřít soubor s heslem s koncovkou 7Z. Například aplikace Total Commander nebo WinRAR tento typ souborů také podporují.

  Pokyny potřebné pro otevření zabezpečeného dokumentu vám budou vždy po zaslání takového souboru sděleny pracovníkem Citfin.  Technické dotazy ohledně instalace a používání aplikace prosím směřujte na naše Call Centrum na e-mail info@citfin.cz, nebo na telefon +420 234 092 333.

  Děkujeme vám za pochopení!

  Autor: Tým Citfin

  Zpět