Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. více informací

Nový design internetového bankovnictví

 • Nový design internetového bankovnictví
  10.11.2017 - 11:03

  Nový design internetového bankovnictví

  Citfin pro vás vylepšil BankServis! Už jste ho viděli?

   

   

  S nasazením moderního designu internetového bankovnictví jsme pro vás připravili i několik nových funkcí pro zvýšení vašeho uživatelského komfortu:

   

  • Vzhled přihlašovací stránky www.bankservis.cz jsme změnili, ale přihlašovací údaje vám zůstaly stejné.

   

  • Zpřehlednili jsme obsah sekcí / záložek. V nové sekci Dokumenty naleznete výpisy, konfirmace a potvrzení o převodu prostředků. Záložka Komunikace obsahuje osobní i obecné zprávy z banky nebo možnost poslat zprávu nám do Citfinu.

   

  • V podsekci Směna je nově umístěna záložka Přehled Směn. Na jednom místě vám zobrazíme všechny realizované směnné obchody.

   

  • Novinkou BankServisu je jeho responsivní zobrazení. Vzhled stránky se vždy upraví dle velikosti vámi používané obrazovky.

   

  • Snažíme se snižovat vzájemnou administrativní zátěž, a proto jsme zavedli novinku týkající se oficiální komunikace mezi Citfinem a vámi klienty. Po přihlášení do BankServisu se vás občas zeptáme na informace, které nám předepisuje legislativa.

   

  Věříme, že se vám nová grafická podoba BankServisu bude líbit a zpříjemní vám práci.

   

  V případě svých otázek kontaktujte v pracovních dnech naše callcentrum na tel. čísle +420 234 092 333, naši operátoři jsou připraveni vás s novými funkcemi podrobně seznámit. Nebo využijte uživatelské manuály BankServisu umístěné na našich webových stránkách zde.

   

  Citfin

   

  Autor: Citfin

  Zpět