Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. více informací

Naši analytici

Ing. Jiří Šimek

Studoval VŠE, fakultu mezinárodních vztahů se zaměřením na mezinárodní obchod a finance. Ve společnosti Citfin působí na pozici analytika od roku 2005. Zabývá se především děním na měnovém trhu. Je často citován v médiích a jeho prognózy si žádá nejen mnoho našich klientů, ale také novináři. Mimo práci jej můžete potkat na tenisovém kurtu, na kole v jižních Čechách nebo na horách. Mezi jeho další zájmy patří především cestování.

Ing. Jiří Rys

Studoval Provozně ekonomickou fakultu České zemědělské univerzity v Praze se zaměřením na finance a obchod. Na pozici analytika působí u společnosti Citfin od roku 2010. Zabývá se především měnovým trhem a zahraniční politikou. V rámci volného času rád zajde do posilovny, na kolečkové brusle, zahraje si squash, nebo přečte zajímavou knihu, především literaturu faktu, thrillery a fantasy.

Ing. Jan Florian

Studoval VŠE, fakultu managementu v Jindřichově Hradci se zaměřením na podnikovou sféru. Na pozici analytika působí u společnosti Citfin od roku 2010. Zabývá se děním na měnovém trhu a podílí se na tvorbě devizového zpravodajství. Ve volném čase rád cestuje, odpočine si na horách a to hlavně v zimě, kdy ho můžete potkat jak na lyžích, snowboardu i na běžkách. V Praze si udržuje kondici během s cílem zaběhnout ½ maraton. Po zbytek roku rád vypne u knížky s dobrým příběhem.

Ing. Ján Gazsi

Studoval VUT v Brně, fakultu podnikatelskou se zaměřením na ekonomiku podniku a finanční řízení. Ve společnosti Citfin působí od roku 2013. Již dvakrát byl mezi zaměstnanci vyhlášen Sympaťákem roku. Věnuje se hlavně dění na měnových a kapitálových trzích. V rámci volného času se nejčastěji pohybuje na čerstvém vzduchu a rád sportuje a navštěvuje fitness centrum. Cítí se komfortně ve společnosti přátel, při kvalitním filmu a dobrém jídle a pití.

Miroslav Ernest

Studuje na Bankovním institutu obor oceňování majetku. Ve společnosti Citfin působí od roku 2014. Volný čas se snaží trávit s rodinou,  jeho slabostí je sledování amerických talk show. Rád konzumuje sci-fi a fantasy v herní, filmové i knižní podobě. Dříve aktivně sportoval, aktivně hrál futsal.

Pavel Kovář

Studuje na Provozně ekonomické fakultě České zemědělské univerzity v Praze se zaměřením na ekonomiku a management. Na stejné fakultě studuje také systémové inženýrství a informatiku. Toto spojení si vybral, protože věří v jeho potenciál do budoucna a oba obory jsou mu velmi blízké. Ve společnosti Citfin působí od roku 2016.Volný čas kromě studia tráví hlavně s rodinou. Zajímá se o automobilové sporty a miluje přírodu a cestování.