Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Naši analytici

Ing. Jiří Šimek

Studoval VŠE, fakultu mezinárodních vztahů se zaměřením na mezinárodní obchod a finance. Ve společnosti Citfin působí na pozici analytika od roku 2005. Zabývá se především děním na měnovém trhu. Je často citován v médiích a jeho prognózy si žádá nejen mnoho našich klientů, ale také novináři. Mimo práci jej můžete potkat na tenisovém kurtu, na kole v jižních Čechách nebo na horách. Mezi jeho další zájmy patří především cestování.

Ing. Tomáš Volf

Studoval Bankovní institut se zaměřením na finance. Jako analytik působí ve společnosti Citfin od roku 2008. Jeho hlavní pracovní náplní je mimo jiné devizové zpravodajství a finanční prognózy. Jako analytik píše odborné články do různých časopisů, je často citován v médiích. Občas je třeba vypnout, a tak po práci přicházi odreagování se v podobě tenisu či squashe. Rád se podívá na zajímavý film nebo zajde s přáteli na dobré víno. Mezi jeho další záliby patří četba fantasy literatury.

Ing. Jiří Rys

Studoval Provozně ekonomickou fakultu České zemědělské univerzity v Praze se zaměřením na finance a obchod. Na pozici analytika působí u společnosti Citfin od roku 2010. Zabývá se především měnovým trhem a zahraniční politikou. V rámci volného času rád zajde do posilovny, na kolečkové brusle, zahraje si squash, nebo přečte zajímavou knihu, především literaturu faktu, thrillery a fantasy.

Ing. Jan Florian

Studoval VŠE, fakultu managementu v Jindřichově Hradci se zaměřením na podnikovou sféru. Na pozici analytika působí u společnosti Citfin od roku 2010. Zabývá se děním na měnovém trhu a podílí se na tvorbě devizového zpravodajství. Ve volném čase rád cestuje, odpočine si na horách a to hlavně v zimě, kdy ho můžete potkat jak na lyžích, snowboardu i na běžkách. V Praze si udržuje kondici během s cílem zaběhnout ½ maraton. Po zbytek roku rád vypne u knížky s dobrým příběhem.

Ing. Ján Gazsi

Studoval VUT v Brně, fakultu podnikatelskou se zaměřením na ekonomiku podniku a finanční řízení. Ve společnosti Citfin působí od roku 2013. Již dvakrát byl mezi zaměstnanci vyhlášen Sympaťákem roku. Věnuje se hlavně dění na měnových a kapitálových trzích. V rámci volného času se nejčastěji pohybuje na čerstvém vzduchu a rád sportuje a navštěvuje fitness centrum. Cítí se komfortně ve společnosti přátel, při kvalitním filmu a dobrém jídle a pití.