Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. více informací

Kariéra

Plujte s námi na jedné lodi!

 

Citfin se pohybuje v českých vodách již více než 20 let. Jsme stabilní loď plující po moři plném finančních žraloků, kde se situace mění každým okamžikem a je těžké předpovídat, co bude za hodinu, natož zítra! Nakoukněte do chodu kajut našich jednotlivých oddělení.

 

Obchod

O všechny naše klienty je potřeba pečovat a hýčkat si je. Pak je tady hromada lidí a firem, kteří naše služby nutně potřebují, jen o tom zatím nevědí. No, a proto jsou obchodníci v Citfinu tou nejpočetnější skupinou. Celkem je jich 20. Základnu mají tady v Praze, ale během jediného dne umí pokrýt celou Českou republiku a Slovensko. Jejich hymnou je „Jó řidič, ten tvrdej chleba má“. Měsíčně najezdí tisíce kilometrů a protelefonují stovky hodin. Jen proto, aby klientům snesli modré z nebe. Vedou důležitá jednání, podepisují smlouvy a hlavně pořád a pořád komunikují.

Dealing

Druhá největší tlupa v Citfinu. A pro klienty zcela zásadní. Vypadá to tu skoro jako na burze. Telefony zvoní, situace na trhu se mění každým okamžikem, všichni obchodují. Perfektně rozumí tomu, proč a jak se směnné kurzy vyvíjejí. Každé ráno se potkají na briefingu analytického týmu, aby získali potřebné informace zpod pokličky, a pak už to frčí. Jsou neustále on-line a sledují, jak se kurzy mění, zajišťují klientům dobré obchody s měnami. A dělají hlídací psy. Klient si prostě stanoví cenu, za kterou chce směnit, a dealer má oči na stopkách. Jakmile se trh na cenu dostane, volá klientovi. Prodávat bony před Tuzexem byla proti tomuhle hračka!

IT

Nějak se přihodilo, že v Citfinu je IT čistě mužskou disciplínou. Kluci jsou u nás jediní, kteří usilují o to, aby jejich práce nebyla vidět. Zní to divně, ale jak oni sami říkají, když o nich nikdo neví, je to dobré znamení, že všechno funguje, jak má, a nikomu nic nepadá. Spravují systém, dělají hromadu aktualizací a nejrůznějších reportů. Nejsou to ale jen strážci grálu jménem Citfin systém. Neustále pracují na něčem novém. Vyvíjejí aplikace pro nás i pro naše klienty a neustále je vylepšují. Pro většinu z nás jsou to kouzelníci, jejichž práci vůbec nerozumíme. Proto nám nezbývá, než jim bezmezně důvěřovat.

Facility a recepce

Čistě holčičí záležitost. Ale nenechte se zmást. Každá z nich vydá za tři chlapy, když je potřeba. Starají se o to, aby v Citfinu vše fungovalo tak, jak má. Zajišťují kompletně chod kanceláří, firemní auta, a to od jejich nákupu přes pojištění až po pravidelný servis, mají pod palcem fungování recepce, zkrátka díky nim je u nás vše na svém místě. Nejen že jsou pro ostatní Citfiňáky nepostradatelné, ale ještě jim to sakra sluší.

Call Centre

Vítejte v první linii. Tady se mluví, píše, myslí a pořád usmívá. Hlavně se ale řeší problémy a plní přání našich klientů. Oněch 5 statečných, kteří v callcentru působí, dělá pro klienty maximum. Zázraky na počkání nevyjímaje. Pomůžou vám s BankServisem nebo se zadáváním platebních příkazů, vyřeší technické problémy s přístupy nebo provedenými platbami. Informují klienty o všech důležitých změnách a aktualitách a poradí, jak s nimi pracovat. A k tomu se neustále usmívají a jsou empatičtí. No řekněte, dali byste to vy?

Analýza a treasury

5 chlapů v jedné kajutě. Grafy, tabulky, hromada papírů, analýzy. A hlavně informace a prognózy, bez kterých se neobejdou naši dealeři ani naši klienti. Umí vysvětlit pohyby jednotlivých měn a s přesností, mnohdy nevídanou, odhadnout, co se bude na trhu dít zrovna dnes. Navíc jsou to mediální hvězdy. Každý den je můžete vidět na našem webu ve zpravodajství, které natáčejí, nebo třeba v České televizi.

Vedení společnosti

Na kapitánském můstku velí 3 kapitáni. Vedení vytvořilo Citfin s cílem být co nejblíže ke svým klientům, komunikovat a nimi a vytvářet pro ně produkty skutečně šité na míru jejich potřebám. Od roku 1996, kdy Citfin vznikl, kapitáni bedlivě střeží jeho nákladovou efektivnost, rychlost a bezpečnost prováděných operací. Zároveň hodně dbají na to, aby každý člen posádky byl odborníkem v tom, co dělá. Vyžadují po námořnících vysokou odbornost, individuální přístup a hlavně vstřícnost ke klientům.

 

Jsme vám sympatičtí?

Pak rovnou kontaktujte naše HR oddělení prace@citfin.cz a pracujte s námi!